Ustaw jako stronę startowąDodaj do ulubionychKontaktMapa stronyKanał RSS

Podziękowanie dla Ojca Prowincjała

Podziękowanie, dla Ojca, Prowincjała, Amazonki, Stowarzyszenie, Arkadiusz Nowak, Krystyna, Wechmann

Podziękowanie dla Ojca Prowincjała

Ostatnia aktualizacja: 29/12/2008; 13:44.
   


Przekazujemy do publicznej wiadomości słowa wdzięczności, jakie złożyła na ręce Ojca Prowincjała Arkadiusza Nowaka Pani Krystyna Wechmann - Prezes Stowarzyszenia "Amazonki"W imieniu wszystkich uczestniczących w X Jubileuszowej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniu 6 X 2007r. i swoim własnym pragnę z całego serca podziękować za zaszczycenie swoim udziałem naszej uroczystości.

TEKST ZAWARTY W SKANIE PISMA:

W imieniu wszystkich uczestniczących w X Jubileuszowej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniu 6 X 2007r. i swoim własnym pragnę z całego serca podziękować za zaszczycenie swoim udziałem naszej uroczystości.

Obecność Księdza Prowincjała wśród nas, wygłoszenie słów duchowego wsparcia, podzielenie się z nami głębokimi przemyśleniami oraz tak wysoka ocena naszej działalności w ramach organizacji pro - pacjenckich nobilituje naszą pracę i dodaje sił do dalszego niesienia dobra, o którym padło tyle słów na naszym spotkaniu. Bo dobro to też działanie - to czynienie czegoś konkretnego we właściwym czasie. Wspólnie strarajmy się to samo robić.

Prosząc o dalsze wsparcie i modlitewne intencje do św. Kamila de Lellis i Matki Bożej jeszcze raz dziękuję za tak ważną dla nas bezinteresowną obecność.

Z poważaniem
Krystyna Wechmann
Prezes Stowarzyszeń " Amazonki"Stronę wyświetlano 13294 razy
od 15 października 2007 roku.
1998-2018 (C) Kamilianie & Krzysztof Gawliczek.